BUDAPEST OFF ROAD

Budapest Off Road 2021 összefoglaló

Budapest Off Road 2021 összefoglaló

Kedves Off Road Barátok,

köszönjük nektek, hogy nagyjából 100 járművel és több százan megtiszteltetek bennünket Gyálon, ezen a forró és poros júliusi hétvégén 🙂

Amit senki nem gondolt, hogy ebből a viszonylag lapos, homokos gyáli motocross pályából valódi Off Road paradicsomot varázsolunk hétvégére.

A homok a kulcsszó, hihetetlen mennyire egyszerű volt akár egy viszonylag egyszerű szakaszon elakadni a kocsikkal. A magas talajvíz csak segített / rontott a helyzeten 😀

Először még járhatóak voltak a mini dagonyák, aztán már a 35-ös gumi is kevésnek bizonyult, majd az Unimog is elakadt 🙂

Pénteken már megérkezett a kemény mag, trélerekkel, lakókocsikkal, sőt versenykamionnal is.

Mire megérkeztek a résztvevők, már készen voltak a pályák, a kiállítók és persze a büfékocsik is.

Kiállítóink és szponzoraink:

OFFROADGUMI.HU

4x4KALAND

BLACK DEVIL MOTOR

BRG adalékok és kenőanyagok

 

 

 

 

 

 

Déután megérkeztek a Red Bull-os lányok is, a nyári Red Bull Summer italokkal.

Este egy kicsi, ám annál keményebb bulival zártuk az első napot.

Szombaton viszonylag korán, már 9-kor készülődtek a quadosok az első futamokra.

Simonyai és Varga „Nigger” Norbi szokásukhoz híven, igazi kihívásokkal teli Quad pályát jelölt ki a közel 40 fokban 🙂

Később az autósoknak csináltunk több szuper kupát is, a végén egyre nehezebbre véve a pályát.

A viszonylag kis létszám ellenére több tucat versenyző indult a kategóriákban.

Késő délutánig tartottak a versenyek, a pályákat ezután versenyen kívül sokan kipróbálták.

Szombaton kint volt velünk a Red Bull is, aki a saját mozgó DJ gépét is elhozta nekünk.

Estére kellően elfáradtunk a csörlőzésekben, mentésekben és versenyekben is, így a díjkiosztót követően, egy nyugodt estével zártuk a kempingben a napot.

Összefoglalva, egy kicsi, ám remek hangulatú, családias rendezvény volt az I. Budapest Off Road Fesztivál.

Jövő júliusban találkozunk a II. Budapest Off Road Fesztiválon!